logo tobb logo tobbetu

stajprogrami son.520px

TEPAV 2017 Staj Programı

2017 dönemi için stajyer alımı başvuruları başladı.

TEPAV, bünyesindeki dört program ve altı merkezin faaliyet gösterdiği alanlara ilgi duyan ve bu alanlarda kendini geliştirmek isteyen başarılı lisans ve lisansüstü öğrencilerine ve yeni mezunlara birer aylık tam zamanlı staj imkânı tanımaktadır.

2017 Yaz Staj Dönemleri

  • 5 Haziran – 30 Haziran 2017
  • 3 Temmuz – 28 Temmuz 2017
  • 7 Ağustos – 1 Eylül 2017

Yaz dönemi staj programına katılmak isteyen öğrencilerin 28 Nisan 2017’ye kadar aşağıdaki bilgileri ve belgeleri internship(at)tepav.org.tr adresine e-posta yolu ile göndermeleri gerekmektedir:

  • Adayın stajını hangi tarih aralığında yapmak istediği (belirtilen aralıklardan daha uzun süre staj yapmak mümkündür),
  • Adayın neden TEPAV’da staj yapmak istediğini ve stajı süresince hangi TEPAV programları/merkezlerinin araştırma gündemine dâhil olmak istediğini anlatan bir sayfalık niyet mektubu,
  • Adayın öğrenim durumu ve varsa staj/çalışma geçmişini de gösteren PDF formatında bir özgeçmiş belgesi.

Bu maddelerin tümünü içermeyen başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. Değerlendirme sonucu başvuruları başarılı bulunan adaylara 5 Mayıs 2017’ye kadar staj başvurularının kabul edildiğine dair teyit bilgisi gönderilecektir.

 

Staj programına katılım sağlayacak stajyerler TEPAV personelinin bağlı olduğu işyeri yönetmelikleri, iş düzeni, disiplin, iş güvenliği ve gizliliği ile ilgili kurallara uymak zorundadırlar. Staj süresince stajyerlerin kişisel bilgisayarlarını TEPAV’a getirmeleri beklenmektedir. Stajyerler TEPAV’a ulaşım için TOBB-ETÜ’nün servis hizmetlerinden yararlanabileceklerdir. Stajyerlere staj dönemi sonrasında TEPAV Staj Programı Katılım Belgesi verilecektir.