logo tobb logo tobbetu

Türkiye'nin Hızlı Şirketlerine Yeni Fırsatlar İçin Süre 3 Ekim’e Uzatıldı TEPAV'ın, TOBB'un öncülüğünde ve AllWorld Network işbirliğinde Türkiye'nin en hızlı büyüyen 25 şirketini dünyaya tanıtacağı projede, başvuru süresi uzatıldı.
Haber resmi
06/09/2011 - Okunma sayısı: 2060

ANKARA - TEPAV'ın, gelişmekte olan ülkelerde en hızlı büyüyen şirketleri içeren listeler açıklayarak, başarılı şirketlerin küresel arenadaki görünürlüğünü arttırmayı amaçlayan AllWorld Network ile TOBB'un öncülüğünde yürüteceği "Türkiye 25 Projesi"nin başvuru süresi bir kez daha uzatıldı. Proje kapsamında yapılacak yarışmaya son başvuru tarihi, firmalardan gelen talepler doğrultusunda 3 Ekim 2011 olarak belirlendi. Yarışma, Türkiye 25 finalistlerine uluslararası alanda görünürlük, başarının tescili, iş ilişkilerini geliştirme ve yeni fırsatlar sunuyor.

Yarışmayı kazanacak Türkiye 25 şirketlerinin sağlayacağı faydalar şöyle sıralanıyor:

  • Şirketlerin ulusal ve uluslararası medya aracılığıyla görünürlükleri arttırılacak. Başarıları tescil eden şirketlerin yeni müşteri, yatırımcı ve tedarikçilerle olan ilişkileri gelişecek.
  • Şirketler, AllWorld Network'ün faaliyet gösterdiği diğer ülkelerde kurulu olan hızlı büyüyen şirketlerle ortak bir iletişim ağının parçası haline gelecek. Bu sayede yeni ortaklıklar kurma ve pazarlara açılma fırsatını yakalayacak.
  • Proje çerçevesinde Amman'da yapılacak Arabistan 500 + Türkiye + Pakistan Ödül Töreni, Türkiye 25 finalistlerinin kendileri gibi başarılı şirketlerin yöneticileriyle iletişim kurabilecekleri ilk fırsat olacak.
  • Türkiye 25 finalistleri aynı zamanda Harvard Üniversitesi'nde gerçekleştirilecek Liderlik Eğitim Programı'na katılma hakkı kazanacak ve alanlarında uzman akademisyen ve başarılı girişimcilerle bir araya gelecek.
  • Şirketler, TOBB liderliğinde yürütülen "Partners for New Beginning" programı ve "Küresel Girişimcilik Haftası" etkinliklerinde yer alacaklar.

Başvuru kriterlerini öğrenmek ve ücretsiz olarak hemen başvuru yapmak için tıklayınız.

 

Medyada

BLOOMBERG HT

Etiketler: Özel Sektör, Büyüme,

Yazdır

« Tüm Haberler